Smilšu mandalas veidošana

No 25. septembri tibetiešu lama Nima veidos smilšu mandalu, kas veltīta sievišķās enerģijas līdzsvarošanai.

Mandala VadjrajoginaSmilšu mandalas veidošana ir sens un svēts rituāls. Lai kā arī mēs attiektos pret mandalu: kā pret elpu aizraujošu mākslas darbu vai svētu objektu, mandala mums dāvā tikpat daudz svētības, cik vissmalkāko smilšu graudiņu tiek izlietots tās izveidošanai, pievēršot mūs daudzu gadsimtu senai Himalaju kultūrai.

Tibetas garīgajā jogas kultūrā sievišķais aspekts ieņem īpašu vietu. Sieviete skaitās spontānā vieduma iemiesojums un pastāvīgi mainīgas enerģijas plūsmas atspoguļojums. Mandalas veidošana palīdzēs uzlabot saistību ar sievišķās sākotnes dinamiskajām enerģijām, iegūt to svētību un aizsardzību.

Mandala tiks veidota Latvijas Miera Pagodas teritorijā un būs pieejama apmeklētājiem līdz oktobra beigām katru dienu no 10:00 līdz 19:00 (nokļūšanas shēma).

25. septembrī lama Nima nolasīs lekciju par veidojamās mandalas īpašībām un spēku, un visiem klātesošajiem novadīs aizsargājošu rituālu (pūdžu).

Maksa par mandalas apmeklējumu pirmo reizi:
- pieaugušajiem - 10 eiro,
- studentiem (līdz 24 gadiem) un pensionāriem - 5 eiro,
- bērniem līdz 18 gadiem - 3 eiro,
- bērniem līdz 3 gadiem ieeja bez maksas.

Atkārtots mandalas apmeklējums (līdz oktobra beigām):
- pieaugušajiem - 5 eiro,
- studentiem (līdz 24 gadiem) un pensionāriem - 2,5 eiro,
- bērniem līdz 18 gadiem - 1,5 eiro,
- bērniem līdz 3 gadiem ieeja bez maksas.

9.oktobrī (medicīnas dienā) Mandalas apmeklējums bez maksas (par ziedojumiem)!

5.novembrī plkst.11:00 Latvijas Miera Pagodas teritorijā notiks mandalas izjaukšana un Lama Nima veiks aizsargājošu rituālu (pūdžu). Pēc pusdienām līdz plkst.17:00 notiks arī uguns pūdža.
Visiem klātesošajiem būs iespēja saņemt nelielu daudzumu smilšu, no kurām tika veidota mandala. Šīm smiltīm piemīt ārstnieciskas un aizsargājošas īpašības.
Obligāta reģistrēšanās pa tālr.:26542668.

Nepieciešamības gadījumā tiek organizēts transports no Rīgas. Brauciena maksa - 5 Eur (samaksa iekāpjot transportā).

 
Ik brīvdienas Latvijas Miera Pagoda ar prieku uzņem ciemiņus. Lai nonāktu saskarē ar šo dziedniecisko objektu, nomierinātu prātu un rastu harmoniju, brauciet ciemos ar ģimenēm un ar draugiem. Pieteikties apmeklēt Pagodu, kā arī saņemt papildus informāciju jūs varat ienākot šajā lapā.


 
sound by Jbgmusic