LATVIJAS MIERA PAGODA - APGAISMĪBAS STUPA

2016.gada 14.maijā pie Latvijas Miera Pagodas norisinājās atveseļojošs pasākums. Neskatoties uz sliktajiem laika apstākļiem, šajā dienā, kas bija īpaši labvēlīga ārstniecisko rituālu veikšanai, pie Pagodas pulcējās vairāk kā 200 cilvēku – ciemiņi no dažādiem Latvijas, Lietuvas, Krievijas, Baltkrievijas un Francijas novadiem. Labestīgā un dvēseliskā atmosfērā visiem bija iespēja uzzināt tuvāk par Miera Pagodas izveidošanas vēsturi un tās nozīmi, kā arī izpildīt gaismas un ziedu dāvājumu savas, tuvinieku un radu veselības un labklājības uzlabošanai.

Ontul Rinpoche Ratna Rinpoche

Svētku galvenais notikums bija tikšanās ar augsti realizētu tibetiešu tantrisko Skolotāju Ontulu Rinpoče un viņa dēlu Ratnu Rinpoče, kuri kopā novadīja ārstniecisku rituālu Čod – senu dziedniecisku praksi, kas veicina saslimšanas cēloņu novēršanu, palīdz pārvarēt dažādus šķēršļus un nolīdzināt karmiskos parādus.

Pēc patiesi sirsnīgām un draudzīgā atmosfērā pavadītām pusdienām svētku viesi varēja paši izmēģināt austrumu medicīnisko prakšu spēku, kopā ar vadītājiem skaitot Sangje Menla mantras dziednieciskās zilbes. Pēc tam Ontul Rinpoče ar dēlu novadīja uguns rituālu, kurš veicina saiknes atjaunošanu ar Aizsargiem un Aizstāvjiem. Neskatoties uz nerimstošo lietu, ugunskurs dega līdz pat vēlai naktij, un Ratna Rinpoče apstiprināja, ka šī rituāla rezultāti ir ārkārtīgi labvēlīgi.

 

Svētku vakars noslēdzās ar ansambļa Emaho muzikāli-ārstniecisko programmu, jautriem konkursiem (ar balvām) un aizraujošām dejām. Neskatoties uz sliktajiem laika apstākļiem, atmosfēra no draudzīgajiem smaidiem un priekpilnā noskaņojuma bija saulaina un silta. Svētki izdevās!


Gaidām jūs ciemos!

Vēlamies atgādināt, ka vasaras laikā ik brīvdienas Latvijas Miera Pagoda ar prieku uzņem ciemiņus. Lai nonāktu saskarē ar šo dziedniecisko objektu, nomierinātu prātu un rastu harmoniju, brauciet ciemos ar ģimenēm un ar draugiem. Pieteikties apmeklēt Pagodu, kā arī saņemt papildus informāciju jūs varat ienākot šajā lapā.